Jeg er i gang igjen- og har planlagt noen fine reiser fremover.
Denne helgen blir det mest sannsyneligvis tur til Alba Adriatica og Pescara.
Neste helg blir det hjem til Oslo fra torsdag til søndag for å besøke venner og familie der.
8. Desember har vi en langhelg her, så da kjører jeg og kjæresten til Innsbruck (Østerrike- nytt land, merkelig nok har jeg ikke vært der før) for julemarked og for å stå på ski.
Så er det hjem til Tromsø I jula, fra 21-27. desember
Til nyttårsaften kommer ei venninne av meg nedover så stikker vi et sted for å stå ski og feire nyttårsaften. Vi får med oss ei til venninne av meg, og forhåpentligvis kjæresten.
26-29. januar har jeg booket tur til Lisboa med ei venninne- yay for venninneturer!
Og første uken i mars har vi booket en til venninnetur til Krakow, hun ene får reisen som premie for at hun vant over oss i en konkurranse.
Så er det Påske, som jeg ikke helt vet hva jeg kommer til å gjøre- mulig det blir tilbake til Tromsø igjen- vi får se.
Og forhåpentligvis blir det jentetur til Marrakesh i løpet av våren også, samt at mamma kommer kanskje på besøk.
Ah- noen veldig fine turer planlagt der altså, og med greit med tid I mellom de så det ikke er utmattende, men heller energigivende ❤
Mamma med😃😃